تضمین بهترین قیمت

دریافت مابه التفاوت پرداخت شده

– باتوجه به نوسان احتمالی قیمت قطعات، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از انجام خرید ازفروشگاه  یدک شهر ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان میسر باشد.

– درخواست ثبت شده تا حداکثر ۷ روز کاری بعد از ثبت درخواست، بررسی شده و هماهنگی های لازم با مشتری صورت می‌گیرد.

– اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی به حساب شخص واریز می‌شود.

– درصورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای فروشگاه یدک شهرمحفوظ است.

-فروشگاه  یدک شهر  می‌­تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف نماید.

چگونگی درخواست:

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ای که برای خرید قطعه از فروشگاه یدک شهر پرداخت نموده اید،فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

شرایط درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت

۱- مدل یکسان: قطعات باید از نظر ویژگی های فنی،  برند،رنگ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

۲- قطعات اصل: قطعه مورد مقایسه باید اصل باشد.

۳- گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است.

۴- ارائه شده در فروشگاه‌های دارای مجوز یا وب سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیک: فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است وفروشگاه  یدک شهر  این نماد را دریافت کرده است.

۵- موجود بودن قطعه: قطعه با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به یدک شهر، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام  فروشگاه یدک شهر اقدام به فروش کالا نماید.

۶-کالای مورد نظر در زمان ارائه درخواست به یدک شهر در سایت یا فروشگاه موردنظر برای  فروش ویزه یا حراجی اعلام نشده باشد.